Alt

Vasarnamiai POD

Vasarnamiai BARREL

Vasarnamiai OVAL

Vasarnamiai VERTICAL

Vasarnamiai BOX

Vasarnamių priedai

VASARNAMIS - NE TIK SODO NAMELIS

Daugelis vasarnamį suprantame, kaip sode esantį namuką skirtą gyventi vasaros metu, kai pakankamai šilta. Mes siūlome į šį statinį pažvelgti plačiau.

Siūlomi vasarnamiai gali būti iki 6 metrų ilgio ir 2,5 metrų pločio, juos galima apšiltinti, įvesti elektros instaliaciją, apstatyti baldais ir kitokiais priedais. Trūkstant vietos galima sudėti kelis namukus vieną šalia kito. Namelio pastatymui nereikalingas pamatas ar statybos leidimas, pakanka stabilaus ir tvirto pagrindo. Vasarnamis gali būti transportuojamas pilnai ir dalinai surinktas. Esant reikalui galite statinį pervežti į kitą vietą. Šio tipo vasarnamį galima priskirti moduliniams pastatams, kadangi didelė dalis grindų, sienų yra surenkama gamykloje, vietoje belieka tik viską sudėti į savo vietas. Vasarnamiai gali būti statomi stovyklose, kempinguose, soduose, vaikų darželiuose, gali būti kaip svečių namas ar k.t.

Vasarnamis su apšiltinimu kur kas ilgiau išlaikys šilumą viduje, tad ir eksploatacijos laikas bus ilgesnis.

MODELS

Sukūrėme visą vasarnamių šeimą. Tai POD, BARREL, OVAL, VERTICAL ir BOX. Kiekvienas modelis yra savitas savo forma, kuri atitinka pavadinimus. Talpa ir išplanavimas kiekvieno taip pat individualus, tad rengiant vidų būtina viską gerai apgalvoti, kad praktiškai išnaidoti turimą erdvę.

Vasarnamiai yra natūralios medienos gaminys, visiškai draugiškas aplinkai. Stogas dengiamas bituminėmis čerpėmis. Išorės sienos  iš lauko impregnuojamos apsauginėmis priemonėmis. Išorės sienų danga gali būti apdeginima ugnimi, kas sukuria įspūdingą išvaizdą, o apdegęs paviršius sukuria natūralią medienos apsaugą. Vidaus apdailą siūlome daryti kuo natūralesnę. Mediena - tai natūralus biokompozitas, kuriam reikia apsaugos nuo saulės ir drėgmės. Priešingu atveju mediena tamsės, šiaušis ir praras estetinę išvaizdą. Vasarnamiam gaminti naudojama Sibiro eglės mediena ir termomediena.


Vasarnamiai konstruojami vienodo pločio ir aukščio skiriasi tik ilgiai, pertvarų kiekiai. Išimtis apvalios formos vasarnamiam, kur matmuo žymimas kaip skersmuo. Standartiniai vasarnamių matmenys

PLOTIS(m) x AUKŠTIS(m) x ILGIS(m): 

POD > 2,4 m x 2,55 m x 2; 2,4; 3; 4; 5; 6 m. 

BARREL > 2/2,2 m skersmuo x 2; 2,4; 3; 4; 5; 6 m. 

OVAL > 2,45 m x 2,5 m x 3; 4; 5 m. 

VERTICAL > 2 m skersmuo x 2,5 m.

BOX > 2,2 m x 2,55 m x 2; 2,4; 3; 4; 5; 6 m. 

Pagaminta it-crowd.