Ovaliniai su stiklo pluoštu

Mediniai

Mediniai ovaliniai

Mediniai konusiniai

Mediniai su plastiku

Mediniai su stiklo pluoštu

Kubilai su burbulų sistema

Kubilų priedai

Kubilų įvairovė

Kažkada kubilas buvo apvalios ar ovalios formos talpa skysčiams ar bėralams laikyti. Dabar kubilai gaminami daug didesni, net iki 220 cm skersmens, 110 cm aukščio ir naudojami maudymuisi. Kubilas - tai puikus pasirinkimas, džiaugtis karšto vandens malonumais, Jūsų kieme, sode ar SPA centre. O jeigu Jūs jau pasirinkote, susisiekite su mumis ir mes įgyvendinsime Jūsų pasirinkimą. 

Kubilų gamyba yra itin kruopštus ir atsakingas darbas, todėl daugelis detalių supjovimo, surinkimo operacijų būtų neįmanomi be žmogaus rankų pagalbos. Patikimą kubilo konstrukciją užtikrina vientisas dugnas ir aplink sudėtos lentutės, kurios suveržiamos nerūdijančio plieno juostomis. Ne tik kubilai, bet ir kiti mūsų gaminiai gali būti transportuojami surinkti arba klientas gali susirinkti pats. Esant pastarajam atvejui, siunčiamos ne visos atskiros detalės, bet kiek įmanoma daugiau surinkti elementai, taip kad tilptų į kompaktišką įpakavimą. 

Kubilai gaminami iš eglės, maumedžio arba termo medienos. Kiekviena rūšis turi savo ypatybių, tačiau žiūrint į ilgaamžiškumą pirmą vietą sąraše užima termo medienos kubilai. 

Gaminame medinius apvalius, ovalius, konusinius, taip pat kubilus su plastiko ir stiklo pluošto įdėklais. Kam patinka burbulinės vonios, siūlome į kubilą įmontuoti burbulų sistemą. 

Kubiluose vanduo kaitinamas vidinėmis arba išorinėmis krosnelėmis, kurios kūrenamos malkomis. Vidinė krosnelė užima 1 - 2 žmonių vietą kubile, tačiau aplink kubilą, nebūna jokių vamzdžių ir krosnelės. Išorėje jungiama krosnelė, padidina kubilo vietą, tačiau išorėje išeina 2 vamzdžiai su krosnele. Dalis mažų kubilų gali turėti tik išorinius pečius, o visais kitais atvejais kaitinimo funkcija abiejų tipo krosnelių atliekama vienodai.

Kubilus galima statyti tiek mieste, tiek kaime. Toks unikalus aksesuaras ne tik sukurs SPA oaze toje vietoje, bet ir suteiks jaukumo, atliks puošybinę funkciją.

Kaip išsirinkti kubilą

Renkantis kubilą yra 2 pagrindiniai kriterijai - tipas ir telpančių žmonių skaičius. Ovaliniai kubilai yra dviviečiai, tad norint talpinti daugiau žmonių reikėtų žiūėti į apvalius ar konusinius kubilus, kuriuose telpančių žmonių skaičius yra iki 10 žmonių. Kiekvienas kubilas gali turėti plastiko ar stiklo pluošto įdėklus. Sprendimą visada galima rasti jei jo ieškosime, o kad paieškos būtų lengvos, mes Jums galime patarti.


Į kiekvieną mūsų pagamintą kubilą galime įmontuoti oro burbulų sistemą ir (arba) vandens masažo sistemą, jog „jacuzzi“ malonumais būtų galima džiaugtis ir kubile.

Burbulų sistemą sudaro varikliukas ir šlangų sistema, kurių galai integruoti į kubilo šonus ar dugną. Šiuo atveju varikliukas - tai mažas kompresorius, kuris suspaudžia orą kuris išeina per šlangas į vandenį ir mes matome burbuliukus. Visa sistema yra paslepiama dugne ir šone sumontavus papildomą ertmę, tad gaminio išvaizda nuo to praktiškai nepakinta.

Vandens masažo sistemą sudaro intensyvus vandens srautas. Vanduo siurbiamas siurbliu ir purškiamas purkštukais į reikalingas masažuoti kūno vietas. Tarp oro burbuliukų pliuškentis žmonėms ne tik malonu, bet sveika, tai masažuojantis procesas visam kūnui. 

 

Kubilo priežiūra ir naudojimas

Teisingai eksploatacijai pirmiausiai kubilas turi būti padėtas ant tvirto ir stabilaus pagrindo. Daugiau priežiūros reikalauja gryno medžio kubilai. Kubilus su plastikiniu ar stiklo pluošto įdėklu galima laikyti tiek žiemą, tiek vasarą be vandens. Žiemos metu tokiuose kubiluose negalima leisti užšalti vandeniui, nes ledas sugadins kubilo įdėklą ir krosnelę. Mediniam kubilam, be įdėklų, reikalingas pastovus vandens išlaikymas vasarą, jo keitimas, tiesioginis valymas. Priešingu atveju kubilas be vandens gali perdžiūti ir tapti nesandariu, o jei nevalysite kubilo jis taps neestetiškas ir nešvarus. Žiemą toks kubilas turi būti laikomas be vandens, nes sušalęs ledas gali sulaužyti kubilo konstrukciją ir taip pat krosnelę. Mediena bus ilgaamžiškesnė, jei ji visada bus įmirkusi. Kaip taisyklė - kuo daiktas natūralesnis tuo daugiau priežiūros jam reikia. Visi suprantame, kad natūralumui geriausia tinka natūralumas, tad natūralus gyvas medis itin malonus ir sveikas žmogui. Kubilam su plastikiniais ar stiklo pluošto įdėklais reikalinga mažesnė priežiūra, jam negresia perdžiūvimas vasarą, mažiau reikia valyti, nereikia laikyti vandens, jis estetiškesnis. Bet suprantam, kad tai jau plastikinis kubilas, kuris dėl papildomo įdėklo yra ir brangesnis. 


Maudymosi metu vandens lygis kubile turi būti apie 10 - 15 cm nuo viršaus. Sulipus visiems žmonėms į kubilą vanduo negali bėgti per viršų. Tokie kriterijai yra kaip orientyras, pakankamo vandens kiekio kubile. Naudojimosi metu ypač svarbu, kad šildymo krosnelė būtų pilnai apsemta, o išorinės krosnelės atveju vandens lygis turi būti aukščiau viršutinės šlangos. Neužtikrindami tokių sąlygų galite sugadinti krosnelę. Kubilų komplektacijose esantis irklas skirtas vandens maišymui, kad visame kubile viskas šiltų tolygiai ir greitai. Kubilo dangčio paskirtys - greičiau sušildyti ir ilgiau išlaikyti šiltą vandenį kubile. Vandens pašildymas kubile gali trukti nuo 1,5 iki 4 valandų, priklausomai nuo oro sąlygų ir kubilo dydžio. Kad kubilas ilgai tarnautų ir būtų gražus, išorines lentas rekomenduojame padengti natūraliu aliejumi. 


Nenaudojamas kubilas visada privalo būti uždengtas, tam kad apsaugoti dėl žalingo atmosferos poveikio ir užtikrinti, kad mažamečiai vaikai į jį neįkristų. Kubilas turi būti statomas ne arčiau, kaip 4 metrai nuo pastatų. Negalima šokinėti į kubilą. Rekomenduojame kubile kaitinti vandenį ne daugiau, kaip +41 laipsnio.

Pagaminta it-crowd.