Alt

Mobili pirtis POD

Mobili pirtis BARREL

Mobili pirtis OVAL

Mobili pirtis VERTICAL

Mobili pirtis BOX

Alt

Pirčių priedai

Kaip vasarnamis virsta pirtimi?

Pirtis naudinga kūnui, sielai ir iš esmės yra labai maloni veikla. Į pirtį galima eiti su artimaisiais pailsėti arba su draugais pasilinksminti. Mobilių pirčių linija mums svarbi, nes neša didelę naudą žmogaus sveikatai. 


Pirtims sukurti panaudojome savo esamus vasarnamius, kiekvienas iš jų yra paverčiamas pirtimi, įdedant krosnelę ir įrengiant gultus. Visoje pirtelių modelių linijoje išlaikomi mobilių vasarnamių dydžiai, konstrukciniai sprendimai, apšiltinimas, bituminės stogo dangos dengimas, apstatymo variantai.

Pirtis galima susirinkti vietoje arba atvežti jau surinktą. Kiekviena mobili pirtis, norint, yra lentgvai transportuojama. Tai yra didelis privalumas, nenorint įsipareigoti pastatant kieme ar sode statinį - bet kada galima patraukti į kitą vietą. Kuriant visus modelius buvo atsižvelgiama į jau surinktos pirties matmenis, kad kiekvieną statinį be problemų būtų galima transportuoti įprastu mums kelių transportu. 

Pirties išplanavimas

Tam kad mėgautis pirties malonumais būtų patogu yra reikalingos tokios patalpos kaip: priešpirtis, dušas ir karštoji pirties patalpa (sauna). Dalių gali būti daugiau arba mažiau, tai priklauso, nuo kiekvieno poreikių ir galimybių. Pirtis gali turėti įvairių ilgių kambarius. Įmonės parinktas namelių konstruktyvas padeda sutaupyti visiem. Saunos patalpą sudaro sėdėjimo suoliukai - gultai, kurie orientuoti dažniausiai išilgai pirties ir krosnelė montuojama gale. Krosnelė gali būti elektrinė arba malkinė. Pakura gali būti vidinė arba išorinė. Kiekvienas renkasi individualiai, tačiau šiuo aspektu daugiau privalumų turi išorinė pakura: malkos neužima pirties grindų ploto, su malkomis neprisineša nešvarumų į vidų. Prieš pirtį, dėl ilgalaikės higienos rekomenduojama nusiprausti duše, tad mažą dušinę rekomenduojame įsirengti. O tam kad būtų galima aptarti pirtis malonumus, išalkus pavalgyti ir susidėti su savimi atsineštus daiktus - reikalingas priešpirtis. Šią patalpą sudaro išmaniai įrengtos daiktų laikymo vietos, kompaktiški užlenkiami stalai ir suolai bei kitos dalys. 


Pirtis komplektuojama su standartiniu apstatymu. Pageidaujant nestandartinių sprendimų siūlome susisiekti su mumis ir mes padarysime viską kad įgyvendintume jūsų norus.

Pagaminta it-crowd.