Mobili pirtis POD

Mobili pirtis BARREL

Mobili pirtis OVAL

Mobili pirtis VERTICAL

Mobili pirtis BOX

Pirčių priedai

Kaip vasarnamis virsta pirtimi?

Pirtis neatsiejama nuo daugelio SPA procedūrų. Pirties procedūros iš tiesų yra labai maloni ir sveika veikla, todėl mobilių pirčių linija yra viena svarbiausių mūsų gaminių.


Kurdami pirtis panaudojome vasarnamių linijos namelių bazę. POD, BARREL, OVAL, VERTICAL, BOX vasarnamius siūlome su pirčių apstatymu ir įrengimu. Namelių lengvai keičiamas išplanavimas leido perteikti nepakitusį dizainą mobilioms pirtims. Šioje pirčių linijoje išlieka visos vasarnamių modifikacijos - dydžiai, konstrukciniai sprendimai,  šiltinimo variantai, stogo danga, apstatymo variantai ir kita. Pirtis taip pat galima surinkti vietoje arba atvežti jau surinktą, kurią norint galima pervežti į kitą vietą, čia yra vienas iš pirčių privalumų - mobilumas. Dėl to kuriant pirtis buvo atsižvelgta į surinktos pirties gabaritinius matmenis, kad transportuoti gaminius būtų galima su įprastu transportu. 

Pirties išplanavimas

Tam kad mėgautis pirties malonumais būtų patogu yra reikalingos tokios patalpos kaip: priešpirtis, dušas ir karštoji pirties patalpa (sauna). Dalių gali būti daugiau arba mažiau, tai priklauso, nuo kiekvieno poreikių ir galimybių. Pirtis gali turėti įvairių ilgių kambarius. Įmonės parinktas namelių konstruktyvas padeda sutaupyti visiem. Saunos patalpą sudaro sėdėjimo suoliukai - gultai, kurie orientuoti dažniausiai išilgai pirties ir krosnelė montuojama gale. Krosnelė gali būti elektrinė arba malkinė. Pakura gali būti vidinė arba išorinė. Kiekvienas renkasi individualiai, tačiau šiuo aspektu daugiau privalumų turi išorinė pakura: malkos neužima pirties grindų ploto, su malkomis neprisineša nešvarumų į vidų. Prieš pirtį, dėl ilgalaikės higienos rekomenduojama nusiprausti duše, tad mažą dušinę rekomenduojame įsirengti. O tam kad būtų galima aptarti pirtis malonumus, išalkus pavalgyti ir susidėti su savimi atsineštus daiktus - reikalingas priešpirtis. Šią patalpą sudaro išmaniai įrengtos daiktų laikymo vietos, kompaktiški užlenkiami stalai ir suolai bei kitos dalys. 


Pirtis komplektuojama su standartiniu apstatymu. Pageidaujant nestandartinių sprendimų siūlome susisiekti su mumis ir mes padarysime viską kad įgyvendintume jūsų norus.

Pagaminta it-crowd.