Kubilai su stiklo pluošto įdėklu savo savybėmis giminingi kubilams su plastiku, vienas iš skirtumų, kad įdėklas yra su išlietu suoliuku. Dėl šios ypatybės kubilui reikia gerokai mažiau vandens, kubilas greičiau sušyla. Galimos pasirinkti spalvos: balta, mėlyna, tamsiai ar šviesiai pilka. Jie taip pat labai higieniški, juose nereikia laikyti vandens, jie neperdžius. Jeigu žiūrėtume į vidinę estetiką, šie kubilai atrodytų prabangiausiai. Galimi kubilų dydžiai

skersmuo (cm) > kiek telpa žmonių (žm) > krosnelių variantai KODAI:  

  1. Apvalūs 160cm > 4 žm > 21M; SSF; 23M; 23MS.
  2. Apvalūs 180cm > 6 žm > 21M; SSF; 23M; 23MS.

Stiklo pluošto kubilų vidinis gylis, priklausomai nuo pasirinkto įdėklo modelio gali būti 85 arba 95 cm. Vidinis plotis 150 / 180 cm. Išorinis plotis 200 cm.

Komplektuojami krosnelių variantai pagal pakankamą galingumą. Krosneles galima rinktis pagal pakuros tipą, lauko ar vidinė krosnelė ir daugiau ar mažiau galingumo turinčią krosnelę. Krosnelės yra nerūdijančio plieno metalo - AISI 430  markės, tai mažiau atsparus korozijai. Jeigu bus naudojamas jūros vanduo ar vanduo su druska ar kitais priedais, reikia rinktis AISI 316 markės nerūdijančio plieno ​krosnelę.

Pagaminta it-crowd.